Mix idealny. Nowoczesna technologia i tradycyjne rzemiosło.

Kolekcja mebli MyFlow to nagradzany projekt Vertti Kivi stworzony we współpracy z ISKU. MyFlow powstała dzięki  połączeniu prawie 100–letniego doświadczenia i najnowocześniejszej technologii, którą dysponujmy. 

ISKU jest liderem i pionierem działań w dziedzinie zrównoważonego rozwoju oraz ekologii, rozwiązań, które pozwolą nam tworzyć bezpieczną i lepszą przyszłość dla nas i naszej planety.  

MyFlow to kolekcja dostępna również w wykończeniach antybakteryjnych, które maja na celu zwiększenie bezpieczeństwa we wspólnej przestrzeni i zastosowania rozwiązań z zakresu odpowiedzialnego projektowania i zrównoważonego rozwoju. 

MyFlow for Working

MyFlow for Getting Together

MyFlow for Social Seating

MyFlow został zaprojektowany tak, aby stworzyć harmonię i dobry przepływ energii w każdej przestrzeni.

Praca

Zobacz więcej

Odpoczynek

Zobacz więcej

Spotkanie

Zobacz więcej

Izabela Świtek

Sales Director Poland
+48 513 786 615
izabela.switek@isku.com

Inspiracja dla projektantów

MyFlow to kolekcja uniwersalnych i wspaniale skomponowanych mebli zaprojektowanych tak, by wnieść spójność i dobry przepływ energii do każdej przestrzeni.

WWybór materiałów, w tym opcji antybakteryjnych, stwarza szerokie możliwości personalizacji MyFlow w zależności od użyteczności i przeznaczenia.

Feel the Flow.

Czyste materiały.

Wysoka jakość.

Skontaktuj się z nami

Fiński design.

MyFlow

POCZUCIE LUKSUSU

MyFlow zawiera idealne rozwiązania do pracy, spotkań biznesowych i towarzyskich. Dzięki starannie przemyślanym detalom, MyFlow wnosi element luksusu do każdej przestrzeni.

WYMIANA POMYSŁÓW

Szeroki wybór kolorów, wzorów i materiałów umożliwia tworzenie harmonijnych przestrzeni które pomogą w budowaniu relacji oraz efektywnej i twórczej pracy zespołowej.

Kontakt z nami

NATURALNY DESIGN

Inspiracją dla MyFlow była fińska natura, a konkretnie okrągłe klify przy archipelagu. Podstawą projektu jest wykorzystanie tej okrągłej formy w całej rodzinie mebli.

„Nasze doświadczenia są ostatecznie rzeczami, które kierują nami we wszystkim co robimy. MyFlow został zaprojektowany tak, aby wprowadzić harmonię i dobry przepływ energii w każdej przestrzeni. Elementy formy i projektu tworzą poczucie jedności, pozostawiając miejsce dla swobodnej komunikacji międzyludzkiej.” 

Vertti Kivi • Projektant

OSIĄGANIE CELÓW

MyFlow wprowadza wyrafinowaną jedność i najnowszą technologię w przestrzeniach biurowych, komercyjnych a także domowych. Kolekcja MyFlow jest odpowiedzią na wyzwania stojące przed projektantami wielofunkcyjnych przestrzeni wspólnych.

DOSKONAŁOŚĆ W DETALACH

Ozdobą kolekcji jest biżuteryjne wykończenie MyFlow. Sekret MyFlow tkwi w szczegółach, które odzwierciedlają dumę, jaką czerpiemy z projektowania i z jaką podchodzimy do procesu tworzenia.

BEZPIECZNE MATERIAŁY

Cała rodzina produktów MyFlow jest dostępna w materiałach antybakteryjnych, które przecinają łańcuchy infekcji. Antybakteryjne powierzchnie kontaktowe pomagają tworzyć bezpieczne przestrzeni do pracy, nauki i rozwoju.